Babyton Hero Lotion Oil Skin Care, 50 ml

Zachte verzorging met arnica, calendula en kamille – ideaal voor de allerkleinsten

€ 7,89

(€ 157,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige en geïrriteerde huid
  • Voor insectenbeten en een droge huid
  • Intensief hydraterend
  • Ondersteunt de beschermende huidbarrière

Vaak samen gekocht met NeBiolina Bebé Bath Body & Hair, 500 ml

Babyton Hero Lotion Oil Skin Care, 50 ml € 7,89 (€ 157,80 / L)
NeBiolina Bebé Bath Body & Hair, 500 ml € 8,69 (€ 17,38 / L)
Totaalprijs: € 16,58
Beschrijving

Bij kleine, alledaagse ongemakken van de huid is de Hero Lotion Oil Skin Care ideaal. De crème is ontwikkeld voor baby's en kinderen bij blauwe plekken, lichte brandwonden, schrammen, insectenbeten en een droge huid. Deze rijke crème op oliebasis is speciaal samengesteld om de huid intensief en langdurig te hydrateren en tegelijkertijd de natuurlijke huidbarrière te ondersteunen.

Voordelen:

  • voor de gevoelige baby- & kinderhuid
  • ideaal bij droge huidzones & kleine dagelijkse ongemakken
  • intensief hydraterend & versterkt de huidbarrière
  • rijke crème op oliebasis
  • langdurige verzorging voor de belaste huid

Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid aan op de schone, droge huid en masseer zachtjes in totdat de crème volledig is ingetrokken.

Art. nr.: JNJ-BBT4771
Inhoud: 50 ml
EAN: 8684777774771
Merk: Babyton
Consistentie / Doseringsvorm: Lotion
Productsoorten: Lichaamsverzorging, Baby & Kinderverzorging
Huidtype: Geïrriteerde huid, Gevoelige huid
Eigenschappen: Vegan
Geurnoten: Aromatisch
Certificaten: Leaping Bunny
PAO: 12 maanden
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Doos, Pompfles
Voor wie - baby en kind: Baby, Kind
Ingrediënten (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Arnica Montana Flower Extract[1], Persea Gratissima (Avocado) Oil[1], Lavandula Angustifolia Oil[1], Cupressus Sempervirens Leaf/Nut/Stem Oil[1], Achillea Millefolium Oil[1], Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Oil[1], Calendula Officinalis Flower Oil[1], Limonene[2], Linalool[2]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
  2. gemaakt van biologische ingrediënten
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Yukselis Ltd., 2537 St., 8, Umit Ave., 06810, Ankara, Turkije, www.baby-ton.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Babyton Hero Lotion Oil Skin Care

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder