benecos 2in1 Douchegel Biologische Kokosnoot & Biologische Limoen, Zomer-editie, 500 ml

Hawaiiaans zomergevoel en zachte huidreiniging

€ 5,48 € 6,09 -10%

(€ 10,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huid- en haartype
  • Aangenaam schuimend
  • Met zachte wasmiddelen

Vaak samen gekocht met benecos 2in1 Douchegel Biologische Mango & Biologische Vanille, Zomer-editie, 500 ml

benecos 2in1 Douchegel Biologische Kokosnoot & Biologische Limoen, Zomer-editie, 500 ml € 5,48 (€ 10,96 / L)
benecos 2in1 Douchegel Biologische Mango & Biologische Vanille, Zomer-editie, 500 ml € 5,48 (€ 10,96 / L)
Totaalprijs: € 10,96
Beschrijving

Aloha onder de douche! Met deze onweerstaanbare geur heb je alleen een wit zandstrand en een turquoise gekleurde zee nodig voor compleet geluk! De milde 2in1 Douchegel Biologische Kokosnoot & Biologische Limoen, Zomer-editie reinigt huid en haar bijzonder mild en zorgt met zijn geur voor een zomers Hawaïaans gevoel.

Art. nr.: BEN-99262
Inhoud: 500 ml
EAN: 4260198099262
Merk: benecos
Consistentie / Doseringsvorm: Vloeibaar
Productsoorten: 2in1 Shampoo & Douche, Lichaamsreiniging
Huidtype: Elk huidtype
Haartype: Elk haartype
Eigenschappen: Vegan
Geurnoten: Kokos, Citrus / Citrusachtig
Certificaten: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 maanden
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Fles, Mini / Travel Size
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract[2], Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Citral[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Limonene[1], Terpineol[1], Vanillin[1]

  1. natuurlijke parfumcompositie
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
  3. gemaakt van biologische grondstoffen
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Duitsland, www.cosmondial.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor benecos 2in1 Douchegel Biologische Kokosnoot & Biologische Limoen, Zomer-editie

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder