Bioturm Reinigingsmelk Nr. 10, 5 ml

Voor een zachte reiniging tijdens het wassen en douchen

€ 0,99

(€ 198,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 5 ml

Op voorraad vanaf 16. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 21. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de droge en gevoelige huid
  • Reinigt de huid zeepvrij
  • Bijzonder mild

Vaak samen gekocht met Bioturm Hydro Lotion Nr. 2, 5 ml

Bioturm Reinigingsmelk Nr. 10, 5 ml € 0,99 (€ 198,00 / L)
Bioturm Hydro Lotion Nr. 2, 5 ml € 0,99 (€ 198,00 / L)
Totaalprijs: € 1,98
Beschrijving

De BIOTURM® Reinigingsmelk is ideaal voor een milde reiniging tijdens het wassen en douchen. Het is ook ideaal voor het verwijderen van make-up en het reinigen van de luierstreek.

Toepassing:

  • Een kleine hoeveelheid aanbrengen op een vochtige hand, washandje of een wattenschijfje
  • Reinig vervolgens de huid en spoel af met water
Art. nr.: BIT-504
Inhoud: 5 ml
EAN: 4260026695048
Merk: Bioturm
Consistentie / Doseringsvorm: Creme, Melk
Productsoorten: Baby & Kinderverzorging, Lichaamsreiniging, Gezichtsreiniger
Huidtype: Elk huidtype, Droge huid
Certificaten: Nature Thanx
Gezichtsreiniger (Consistentie): Reinigingsmelk
Type verpakking: Fles, Zakje
Voor wie - baby en kind: Baby
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[1], Glycerin, Pentylene Glycol, Lac[1], Lauryl Glucoside, C 14-22 Alcohol, Panthenol, C12-20 Alkyl Glucoside, Glyceryl Stearate Se, Cetearylalcohol, Xanthan Gum, Inulin Lauryl Carbamate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Oryzanol, Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract[1], Citrus Bergamia Oil

  1. uit gecontroleerde biologische teelt

vrij van conserveermiddelen, geurstoffen, kleurstoffen, PEG, paraffineoliegeen BDIH-certificering door Panthenol (geen plantoorsprong)

Over het lacto-intensieve actieve complex
Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Duitsland, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bioturm Reinigingsmelk Nr. 10

30 recensies in andere talen

4,3 van 5 sterren
5 Sterren
34 (56%)
4 Sterren
13 (21%)
3 Sterren
7 (11%)
2 Sterren
6 (10%)
1 Sterren
0 (0%)

60 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 30 recensies in een andere talen.