Bioturm Shampoo Kleurglans Rood, 200 ml

Milde reiniging voor rood gekleurd haar

€ 6,38 € 7,09 -10%

(€ 31,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Volumekorting beschikbaar!

  • vanaf 6 voor maar € 5,81 / st.-18%

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Laat de kleur stralen
  • Biedt intensieve verzorging
  • Verbetert de doorkambaarheid

Vaak samen gekocht met Khadi® Pure Henna, 100 g

Bioturm Shampoo Kleurglans Rood, 200 ml € 6,38 (€ 31,90 / L)
Khadi® Pure Henna, 100 g € 11,78 (€ 117,80 / kg)
Totaalprijs: € 18,16
Beschrijving

De speciale combinatie met henna-extract geeft de roodachtige kleur een frisse gloed. Milde reinigende bestanddelen zorgen voor intensieve verzorging en verbeterde doorkambaarheid. Het haar voelt fluweelzacht en soepel aan.

Toepassing:

  • Aanbrengen op nat haar, zachtjes inmasseren en grondig uitspoelen.
  • Geschikt voor dagelijks wassen.
Art. nr.: BIT-409
Inhoud: 200 ml
EAN: 4260026694096
Merk: Bioturm
Kleuren: Lichtrood, Rood, Roodbruin / Henna
Consistentie / Doseringsvorm: Gel
Productsoorten: Shampoos
Haartype: Gekleurd haar
Eigenschappen: Vegan
Certificaten: BDIH - Cosmos Natural
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Lactic Acid, Sodium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolized Wheat Protein, Henna[1], Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract[1], Lithospermum Erythrorhizom Root Extract, Diheptyl Succinate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Capryloyl Glycerin / Sebacic Acid Copolymer, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, Parfum, Alcohol, Citral, Limonene, Linalool

  1. uit gecontroleerde biologische teelt

free from mineral oil, synthetic dyes, PEG

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Duitsland, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bioturm Shampoo Kleurglans Rood

74 recensies in andere talen

4,1 van 5 sterren
5 Sterren
54 (44%)
4 Sterren
39 (32%)
3 Sterren
19 (15%)
2 Sterren
3 (2%)
1 Sterren
6 (4%)

121 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 74 recensies in een andere talen.