Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 475 ml

Zeer milde en veelzijdige vloeibare zeep met een heerlijke geur

€ 19,09

(€ 40,19 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 475 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Volumekorting beschikbaar!

  • vanaf 2 voor maar € 18,13 / st.-5%
  • vanaf 3 voor maar € 17,18 / st.-10%
  • vanaf 6 voor maar € 15,65 / st.-18%

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypen
  • Drievoudig geconcentreerd
  • Voor gezicht, lichaam, haar en meer
  • Met zorgvuldig geselecteerde biologische oliën

Vaak samen gekocht met Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Tea Tree, 475 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 475 ml € 19,09 (€ 40,19 / L)
Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Tea Tree, 475 ml € 19,09 (€ 40,19 / L)
Totaalprijs: € 38,18
Beschrijving

Heerlijk ontspannen met de geur van lavendel... De lavendelgeur van deze bijzondere, 3-voudig geconcentreerde vloeibare zeep is heerlijk aangenaam. Zowel de etherische oliën als de verzorgende plantaardige oliën zijn afkomstig uit de biologische landbouw en weerspiegelen de hoge kwaliteit van het merk. Dat maakt de 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender tot een heerlijk geurende en milde allrounder voor thuis en onderweg.

Toepassing: Doe 2–3 druppels in je hand, laat licht opschuimen, geniet van het zachte schuim en spoel vervolgens grondig af.

Art. nr.: XDK-DRBE-DOLLA16
Inhoud: 475 ml
EAN: 018787764169
Merk: Dr. Bronner's
Zeepconsistentie: Vloeibaar
Consistentie / Doseringsvorm: Vloeibaar
Productsoorten: Zeep
Huidtype: Elk huidtype
Eigenschappen: Navulbaar, Refill / Navulling, Unisex, Vegan
Geurnoten: Lavendel
Certificaten: BDIH Naturkosmetik, NaTrue*, Vegan Society, EWG
PAO: 24 maanden
Waarschuwing: Oogcontact vermijden en zo nodig met veel water spoelen, Stop met het gebruik als huidirritatie optreedt en raadpleeg een arts als de irritatie aanhoudt of verergert.
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Fles, Grootverpakking, Jerrycan, Mini / Travel Size
Voor wie - baby en kind: Kind
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Lavandula Hybrida Oil[2], Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Lavandula Angustifolia Oil[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Cumarin[3], Geraniol[3], Limonene[3], Linalool[3]

  1. Fairtrade gecertificeerd
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
  3. uit natuurlijke etherische oliën
Over de 18-in-1 Magic Soaps
De mogelijke toepassingen van 18in1-Zepen
Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Videos bij het product:

Dr. Bronner's 18in1 Seife (DE)

Juridische informatie
Gemachtigde die optreedt als EU-verantwoordelijke: Dr. Bronner's Europe GmbH, Judenberg 2, 88471, Laupheim, Duitsland, contact@drbronner.eu

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender

91 recensies in andere talen

4,4 van 5 sterren
5 Sterren
102 (60%)
4 Sterren
36 (21%)
3 Sterren
22 (13%)
2 Sterren
3 (1%)
1 Sterren
5 (2%)

168 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 91 recensies in een andere talen.