Officina Naturae Smoothing Shampoo, 200 ml

Temt en versterkt het haar

€ 8,49 € 9,99 -15%

(€ 42,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 08. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 13. oktober

Volumekorting beschikbaar!

  • vanaf 6 voor maar € 8,19 / st.-18%

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor steil en fijn haar
  • Ideaal voor gevoelige hoofdhuidtypes
  • Met een fruitige geur
  • AIAB AIAB
  • Nickel tested Nickel tested
  • Vegan Vegan

Vaak samen gekocht met GYADA Cosmetics Gladmakende Conditioner, 200 ml

Officina Naturae Smoothing Shampoo, 200 ml € 8,49 (€ 42,45 / L)
GYADA Cosmetics Gladmakende Conditioner, 200 ml € 13,09 (€ 65,45 / L)
Totaalprijs: € 21,58
Beschrijving

Voor perfect glad haar is een shampoo nodig die de haarstructuur glad maakt en pluizig haar helpt voorkomen. Daarom bevat deze formule een speciaal extract van heemst (Althaea officinalis). In combinatie met tarwe- en amandelproteïnen maakt dit de haarvezels gladder, reinigt het het haar op milde wijze en zorgt het voor een zijdezacht resultaat.

Gebruik:

  • Breng na het natmaken van het haar een kleine hoeveelheid shampoo aan en masseer deze zachtjes in het haar en op de hoofdhuid.
  • Spoel vervolgens grondig uit en gebruik voor een optimaal verzorgingsresultaat een conditioner.
Art. nr.: XBO-ONA-ONCS28.005
Inhoud: 200 ml
EAN: 8033148535754
Merk: Officina Naturae
Consistentie / Doseringsvorm: Vloeibaar
Productsoorten: Shampoos
Haartype: Fijn haar, Steil haar
Eigenschappen: Nickel tested, Vrij van sulfaten, Vegan
Geurnoten: Fruitig, Kokos, Zoet
Certificaten: AIAB
PAO: 6 maanden
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Fles
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Lauryl Sulfoacetat, Sodium Methyl 2-Sulfolaurate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium 2-Sulfolaurate, Hydrolyzed Sweet Almond Seedcake[1], Althea Officinalis Root Extract[1], Hydrolized Wheat Protein, Glycerin, Glyceryl Caprylate/Caprate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Linalyl Acetate

  1. uit biologische teelt
Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Italië, www.officinanaturae.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Officina Naturae Smoothing Shampoo

5 recensies in andere talen

4,2 van 5 sterren
5 Sterren
3 (50%)
4 Sterren
2 (33%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
1 (16%)
1 Sterren
0 (0%)

6 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 5 recensies in een andere talen.