Santé – naturally. Family Organic Pineapple & Lemon Shower Gel, 950 ml

Reinigt en hydrateert de huid zachtjes

€ 13,69

(€ 14,41 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 950 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Exotische geur
  • Geschikt voor het hele gezin
  • Waardevolle voedende formulering
  • Zachte huid

Vaak samen gekocht met Santé – naturally. Family Organic Coco & Vanilla Shower Gel, 950 ml

Santé – naturally. Family Organic Pineapple & Lemon Shower Gel, 950 ml € 13,69 (€ 14,41 / L)
Santé – naturally. Family Organic Coco & Vanilla Shower Gel, 950 ml € 13,69 (€ 14,41 / L)
Totaalprijs: € 27,38
Beschrijving

Deze fruitige, frisse en milde douchegel met biologische ananas en biologische citroen geeft je een frisse neus om 's ochtends op te staan! Het reinigt, hydrateert en verzorgt zachtjes de huid met geselecteerd met biologisch ananas extract en biologisch aloë vera sap. Voor een heerlijk zachte huid.

Art. nr.: LOGO-40442
Inhoud: 950 ml
EAN: 4055297149952
Merk: Santé – naturally.
Productsoorten: Lichaamsreiniging
Huidtype: Elk huidtype
Eigenschappen: Glutenvrij, Lactosevrij, Unisex, Vegan
Geurnoten: Fruitig, Citrus / Citrusachtig
Certificaten: NaTrue*
Voor wie - baby en kind: Kind
Ingrediënten (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ananas Sativus Fruit Extrat, Aqua, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Betaine, Citral[1], Citricacid, Citronellal[1], Citrus Limon (Lemon) Peel Extract, Coco Glucoside, Eugenol[1], Geraniol[1], Glycerin, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lauryl Glucoside, Lecithin, Limonene[1], Linalool[1], Pca Ethyl Cocoyl Arginate, Parfum[1], Phytic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Chloride, Sodium Coco­ Sulfate, Tocopherol (Vitamin E)

  1. uit natuurlijke etherische oliën
Over de Family-lijn
Opmerking van de fabrikant
Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Fabrikant: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Duitsland, post@logocos.de, www.logocos.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

1 recensie in het Nederlands voor Santé – naturally. Family Organic Pineapple & Lemon Shower Gel

71 recensies in andere talen

4,4 van 5 sterren
5 Sterren
81 (56%)
4 Sterren
45 (31%)
3 Sterren
12 (8%)
2 Sterren
1 (0%)
1 Sterren
5 (3%)

144 beoordelingen
1 recensie in het Nederlands
71 recensies in andere talen

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder