UOGA UOGA BB Cream, Glow (30 ml)

Een natuurlijke, matte teint

€ 14,55 € 18,19 -20%

(€ 485,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: Glow

Nog 2 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor alle huidtypes
  • Bevat natuurlijke mineralen
  • Lichte textuur met goede dekking

Vaak samen gekocht met UOGA UOGA Comet Tail Illuminating Primer, 30 ml

UOGA UOGA BB Cream, Glow (30 ml) € 14,55 (€ 485,00 / L)
UOGA UOGA Comet Tail Illuminating Primer, 30 ml € 14,55 (€ 485,00 / L)
Totaalprijs: € 29,10
Beschrijving

Deze getinte moisturizer geeft het gezicht een mooie, matte teint. De verschillende tinten zijn gemaakt van natuurlijke mineralen en voeden met behulp van argan- en jojoba-olie. Voor een fris ogend en stralend mooi gezicht.

Toepassing: Gebruik als dagcrème.

Let op:

  • Kan vlekken maken op kleding.
  • Je kunt de crème het beste in de koelkast bewaren.
Art. nr.: UOG-664-Glass
Inhoud: 30 ml
EAN: 47724495
Merk: UOGA UOGA
Productsoorten: BB & CC Crèmes
Huidtype: Elk huidtype
Eigenschappen: Gekleurd
Certificaten: Soil Association - Cosmos Organic
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Mica, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Cetyl Alcohol, Glycerin, Titan Dioxide, Zinc Oxide, Cetearyl Glucoside, Caolin Clay, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract[1], Allantoin, Oryza Sativa (Rice) Powder, Tocopherol (Vitamin E), Magnesium Stearate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Stearic Acid, Aroma, Citronellal[2], Geraniol[2], Limonene[2], Linalool[2], CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide)

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
  2. uit natuurlijke etherische oliën
Videos bij het product:

BB Cream (ENG)

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: UAB Uoga Uoga, Riteriu str. 4, 08248, Vilnius, Litouwen, info@uogauoga.com, www.uogauoga.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor UOGA UOGA BB Cream

19 recensies in andere talen

3,7 van 5 sterren
5 Sterren
14 (41%)
4 Sterren
7 (20%)
3 Sterren
6 (17%)
2 Sterren
2 (5%)
1 Sterren
5 (14%)

34 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 19 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder