ZAO Second Skin Tinted Serum, 872 Nude (30 ml)

Een innovatieve combinatie van verzorging en make-up

€ 27,44 € 30,49 -10%

(€ 914,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 872 Nude

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de droge, gevoelige en gemengde huid
  • Hydrateert en beschermt
  • Egaliseert de teint

Vaak samen gekocht met benecos benecosBIO Gezichtsvloeistof "Harmonizer", 50 ml

ZAO Second Skin Tinted Serum, 872 Nude (30 ml) € 27,44 (€ 914,67 / L)
benecos benecosBIO Gezichtsvloeistof "Harmonizer", 50 ml € 4,58 (€ 91,60 / L)
Totaalprijs: € 32,02
Beschrijving

Het getinte Second Skin Serum combineert huidverzorging en make-up op een innovatieve manier. Het is geschikt voor dagelijks gebruik bij een gemengde, droge of gevoelige huid.
De lichte formule bevat aloë vera-gel en biologisch gerstwater, wat zorgt voor hydratatie, verzorging en bescherming. Het serum smelt moeiteloos samen met de huid, zonder strepen, en geeft een stralend, natuurlijk en opbouwbaar resultaat.

Toepassing:

  • Goed schudden voor gebruik.
  • Breng een paar druppels aan op gezicht en hals en verdeel gelijkmatig in cirkelvormige bewegingen met een foundationkwast.
Art. nr.: ZAO-101872
Inhoud: 30 ml
EAN: 3700756608723
Merk: ZAO
Consistentie / Doseringsvorm: Serum
Productsoorten: Serums
Huidtype: Gecombineerde huid, Gevoelige huid, Droge huid
Eigenschappen: Gekleurd, Vegan
Certificaten: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - COSMOS ORGANIC
Algemene opmerkingen: Goed schudden voor gebruik
PAO: 12 maanden
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Glas, Pipet / Pipetfles
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Hordeum Vulgare Stem Water[1], Caprylic/Capric Triglyceride, Isoamyl Laurate, Propandiol, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Phyllostachys Nigra Extract[1], Glyceryl Oleate Citrate, Benzyl Alcohol, Glyceryl Oleate, Magnesium Sulphate, Aluminium Hydroxide, Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Magnesium Stearate, Bambusa Arundinacea Stem Powder, Squalen, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Bambusa Arundinacea (Bamboo) Stem Extract[1], Kan bevatten (+/-)[ CI 77891 (Titanium Dioxid), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide)]

  1. uit biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Cosm’Etika France, chemin des Gorces 265, 26750, Génissieux, Frankrijk, contact@zaomakeup.com, zaomakeup.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ZAO Second Skin Tinted Serum

2 recensies in andere talen

3,5 van 5 sterren
5 Sterren
1 (50%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
1 (50%)
1 Sterren
0 (0%)

2 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.