English Tea Shop Bio Sleepy Me, 15 piramidezakjes (30 g)

Bevordert een rustige slaap met zachte kruiden

€ 4,39

(€ 146,33 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 15 piramidezakjes

Op voorraad vanaf 16. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 21. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Kruidige kruiden met citrussmaak
  • Ideaal souvenir
  • 100 % biologische teelt

Vaak samen gekocht met English Tea Shop Bio Beautiful Me, 15 piramidezakjes (30 g)

English Tea Shop Bio Sleepy Me, 15 piramidezakjes (30 g) € 4,39 (€ 146,33 / kg)
English Tea Shop Bio Beautiful Me, 15 piramidezakjes (30 g) € 4,39 (€ 146,33 / kg)
Totaalprijs: € 8,78
Beschrijving

Als de maan al zichtbaar is aan de hemel en de lichten langzaam uitgaan, is deze thee de perfecte keuze: lavendel, hop en valeriaan zijn klassieke ingrediënten van veel avondthee. Deze melange van de English Tea Shop voegt citroenmelisse toe aan de mix. Een heerlijke traktatie voor het slapengaan.

Tip: Een lepeltje honing en een beetje melk maken van deze biologische kruidenthee nog lekkerder

Alle ingrediënten zijn biologisch geteeld en zorgvuldig verwerkt. Verpakt in een mooi en composteerbaar papieren doosje. Alle zakjes zijn volledig composteerbaar in de tuin.

Bereiding: Verwarm het water tot 100°C, laat de thee trekken en laat 3 tot 5 minuten trekken, afhankelijk van de smaak.

Art. nr.: XPI-RON-59677
Inhoud: 30 g
EAN: 680275059677
Merk: English Tea Shop
Consistentie / Doseringsvorm: Thee in zakje
Productsoorten: Thee en thee accessoires
Eigenschappen: Glutenvrij, Cafeïnevrij, Vegan
Certificaten: EU-Bio zegel
Inhoud Thee: Theezakjes
Brouwtijd: 3 Minuten, 4 Minuten, 5 Minuten
Sleepy Me - Kruidenthee, BIO

62 % kamille[1], 12 % lavendel bloesems[1], 11 % hop bladeren[1], 11 % valeriaanwortels[1], 4 % melisse[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Royal Nature GmbH & Co KG, Langenscheid 2-6, 58553, Halver, Duitsland, www.royal-nature.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor English Tea Shop Bio Sleepy Me

4,0 van 5 sterren
5 Sterren
0 (0%)
4 Sterren
1 (100%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder