Avril Body Scrub, 200 ml

Reinigt en verzacht de huid

€ 9,09

(€ 45,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypen
  • Verfrist en verstevigt de huid
  • Exfolieert met rijstpoeder
  • Delicate bloemengeur van witte sering

Vaak samen gekocht met Avril Face Scrub, 50 ml

Avril Body Scrub, 200 ml € 9,09 (€ 45,45 / L)
Avril Face Scrub, 50 ml € 8,09 (€ 161,80 / L)
Totaalprijs: € 17,18
Beschrijving

De Body Scrub reinigt zacht en efficiënt met rijstpoeder en heeft een gladmakende werking. Dankzij het extract van witte seringen dat erin verwerkt is, omhult het de huid met zijn frisse, subtiel bloemige geur en zorgt het bij elk gebruik voor een zinnelijke ervaring.

Toepassing:

  • Breng de scrub aan op het hele lichaam, bij voorkeur op de droge of licht vochtige huid.
  • Masseer de scrub met zachte bewegingen in en spoel deze grondig af met schoon water.
  • Breng daarna een bodylotion aan om uitdroging van de huid te voorkomen.
Art. nr.: AVR-176
Inhoud: 200 ml
EAN: 3662217001767
Merk: Avril
Type peeling: Mechanische peeling
Consistentie / Doseringsvorm: Creme
Productsoorten: Douchepeeling
Huidtype: Elk huidtype
Eigenschappen: Vegan
Geurnoten: Fruitig
Certificaten: ECOCERT
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Tube
Ingrediënten (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Chloride, Oryza Sativa (Rice) Powder[1], Aqua, Sucrose Stearate, Polyglyceryl-4-Caprate, Syringa Vulgaris (Lilac) Extract[1], Ribose, Parfum, Tocopherol (Vitamin E), Glycerin Soja Oil, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid

  1. uit biologische teelt
Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: MICROCOSME SAS, 25 avenue Jean Perrin, 59910, Bondues, Frankrijk, www.avril-beaute.fr

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

1 recensie in het Nederlands voor Avril Body Scrub

39 recensies in andere talen

4,0 van 5 sterren
5 Sterren
31 (39%)
4 Sterren
24 (30%)
3 Sterren
18 (22%)
2 Sterren
4 (5%)
1 Sterren
2 (2%)

79 beoordelingen
1 recensie in het Nederlands
39 recensies in andere talen

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder