LastObject Hand Wash Refill, 37,80 g

Duurzame handzeep in een dubbele navulverpakking

€ 9,98 € 11,09 -10%

(€ 264,02 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 37,80 g

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 31. maart als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • 2 x Refill à 18,9 g
  • Vrij van sulfaten en parfums
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Beschrijving

Is de vloeibare zeep op? Geen probleem met deze refills! Het poeder wordt eenvoudig met kraanwater gemengd tot nieuwe zeep. Deze is ontwikkeld in samenwerking met schoonheidsexpert Salli Villefrance en is ook geschikt voor gevoelige huidtypes, want hij is niet alleen mild voor de huid, maar ook vrij van geurstoffen, sulfaten en allergenen.

Toepassing:

  • Vul de herbruikbare fles met 250 ml lauw water (rechtstreeks uit de kraan) tot aan de markeerstreep op de achterkant van de fles.
  • Voeg het poeder toe (dit kan licht stuiven, houd daarom wat afstand), plaats de pomp en schud voorzichtig gedurende ongeveer 30 seconden.
  • Het wordt aangeraden om het zakje met een schaar te openen.
  • Het poeder kan klonteren, maar lost volledig op.
  • Laat de mix 30 minuten rusten en schud daarna nogmaals. De zeep is dan klaar voor gebruik. Nog beter wordt de kwaliteit na 24 uur.
Art. nr.: LOA-71411
Inhoud: 37,80 g
EAN: 5714820714119
Producentnummer: 71411
Merk: LastObject
Highlights: Nieuwe producten
Zeepconsistentie: Overige
Consistentie / Doseringsvorm: Poeder
Productsoorten: Zeep
Huidtype: Elk huidtype
Eigenschappen: Hypoallergeen, Plasticvrij, Refill / Navulling, Vrij van sulfaten, Unisex, Ongeparfumeerd, Vegan
Geurnoten: Geurloos
Certificaten: Veganistisch zonder certificaat
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Zak, Doos
Ingrediënten (INCI)

Trehalose, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Sorbit, Cellulose, Caesalpinia Spinosa Gum, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Benzoate, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Hyaluronate

Juridische informatie
Fabrikant: LastObject ApS, Yderlandsvej 1, 2300, Copenhagen, Denemarken, kontakt@lastobject.de, lastobject.at/en

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor LastObject Hand Wash Refill