Propolia Organic Propolis Gums, Gember & citroen (45 g)

Authentieke smaak & handig formaat

€ 6,79

(€ 150,89 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Smaak: Gember & citroen

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Met gezuiverd propolis-extract
  • Handige verpakking
  • Eenvoudige recepten
  • Zonder kunstmatige smaakstoffen

Vaak samen gekocht met Propolia Universal Balm, 60 ml

Propolia Organic Propolis Gums, Gember & citroen (45 g) € 6,79 (€ 150,89 / kg)
Propolia Universal Balm, 60 ml € 15,69 (€ 261,50 / L)
Totaalprijs: € 22,48
Beschrijving

De Organic Propolis Gums combineren de kostbare ingrediënten uit de bijenkorf in een minimalistische formule. Voor puur genot in een praktische vorm voor onderweg.

Toepassing:

  • Tot 6 gummies per dag gebruiken.
  • Langzaam in de mond laten smelten – niet kauwen.
Art. nr.: RAD-GPGIN
Inhoud: 45 g
EAN: 3760001821017
Merk: Propolia
Eigenschappen: Glutenvrij
Certificaten: EU-Bio zegel
Waarschuwing: Dit product mag niet worden gebruikt tijdens de zwangerschap, Houd het product veilig en buiten bereik van kinderen, Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar., Niet gebruiken/innemen bij een bekende allergie voor bijenproducten.
Bewaaradvies: Koel en droog bewaren
Samenstelling
Samenstelling per maximale dagelijkse dosis/portie (6 Gummies)
propolisextract 165 mg
Gember extract 100 mg
Ingrediënten

Gummi Arabicum[1] (Verdikkingsmiddel), 47 % agavesiroop[1], 3 % propolisextract[1], 1,8 % Gember extract[1], natuurlijk citroenaroma[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: APIMAB LABORATOIRES SAS., Avenue du lac , 34800 , Clermont l’Hérault , Frankrijk, www.propolia.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Propolia Organic Propolis Gums