Propolia Repairing Foot Cream, 75 ml

Verrijkende voetverzorging met propolis, honing, lavendel en sheaboter.

€ 12,49

(€ 166,53 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Nog 2 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de droge, gestresste huid
  • Hydrateert en voedt
  • Zorgt voor soepelheid

Vaak samen gekocht met alviana Naturkosmetik Hand- en Nagelcrème, 50 ml

Propolia Repairing Foot Cream, 75 ml € 12,49 (€ 166,53 / L)
alviana Naturkosmetik Hand- en Nagelcrème, 50 ml € 2,09 (€ 41,80 / L)
Totaalprijs: € 14,58
Beschrijving

Droge voeten worden dankzij de combinatie van hoogwaardige actieve ingrediënten en de bijzonder rijke textuur optimaal verzorgd – niet alleen in de zomer, maar het hele jaar door. De Repairing Foot Cream maakt de huid zacht en verspreidt een frisse lavendelgeur.

Toepassing:

  • Breng een kleine hoeveelheid crème aan op elke voet en masseer deze in, met extra aandacht voor de hielen en tenen.
  • Masseer met ronddraaiende bewegingen in de richting van de kuiten.
  • Herhaal indien nodig.
Art. nr.: RAD-CRPIED
Inhoud: 75 ml
EAN: 3760001820997
Merk: Propolia
Consistentie / Doseringsvorm: Creme
Productsoorten: Voetverzorging
Huidtype: Veeleisende huid, Droge huid
Geurnoten: Lavendel
Certificaten: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - COSMOS ORGANIC
PAO: 12 maanden
Waarschuwing: Bij zwangerschap of borstvoeding moet voor gebruik een arts worden geraadpleegd., Niet gebruiken/innemen bij een bekende allergie voor bijenproducten.
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Tube
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Lavanda Angustifolia Flower Water[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Glycerin[1], Cetearylalcohol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Glyceryl Stearate, Jojoba Esters, Mel (Honey)[2], Propolis Extract[2], Lavandula Angustifolia Oil[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Helianthus Annus Seed Cera, Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Stearoyl Glutamate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Alcohol[1], Polyglycerin-3, Beta-Caryophyllene, Camphor, Geraniol, Geranyl Acetate, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene, Terpineol

  1. Gemaakt van biologische ingrediënten
  2. Ingrediënten afkomstig uit de biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: APIMAB LABORATOIRES SAS., Avenue du lac , 34800 , Clermont l’Hérault , Frankrijk, www.propolia.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Propolia Repairing Foot Cream

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder