Weleda Exo Youth Power Night Repair Elixir - Granaatappel, 30 ml

Intensieve huidregeneratie gedurende de nacht

€ 28,49

(€ 949,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Volumekorting beschikbaar!

  • vanaf 2 voor maar € 27,06 / st.-5%
  • vanaf 3 voor maar € 25,64 / st.-10%

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypes
  • Pure natuurlijke cosmetica
  • Innovatieve technologie

Vaak samen gekocht met Lavera Glow By Nature Vitamin C 3in1 Cream, 50 ml

Weleda Exo Youth Power Night Repair Elixir - Granaatappel, 30 ml € 28,49 (€ 949,67 / L)
Lavera Glow By Nature Vitamin C 3in1 Cream, 50 ml € 14,49 (€ 289,80 / L)
Totaalprijs: € 42,98
Beschrijving

Dit nachtelixer maakt gebruik van geavanceerde peptidetechnologie om de huid tijdens de nachtelijke regeneratiefase intensief te ondersteunen. De krachtige combinatie van voedingsrijke granaatappel, natuurlijke astaxanthine en bioactieve exosomen verzacht zichtbare tekenen van huidveroudering en verstevigt de huidstructuur. 's Ochtends ziet de teint er natuurlijk fris uit.

Toepassing:
Breng 's ochtends en 's avonds naar behoefte enkele druppels aan op het bevochtigde gezicht en masseer zachtjes in.

Art. nr.: WEL-102347
Inhoud: 30 ml
EAN: 4001638596381
Merk: Weleda
Consistentie / Doseringsvorm: Vloeibaar
Productsoorten: Serums
Huidtype: Elk huidtype
Eigenschappen: Vegan
Certificaten: NaTrue*
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Alcohol Denat, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Lysolecithin, Betaine, Centella Asiatica Leaf Culture Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil[1], Punica Granatum Pericarp Extract[1], Hydrolyzed Lepdium Meyenii Root[1], Haematococcus Pluvialis Extract, Sodium Hyaluronate, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Pseudostellaria Heterophylla Extract, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Maltodextrin[1], Pentylene Glycol, Parfum[2], Beta-Caryophyllene, Camphor, Citral, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Geranyl Acetate, Limonene, Linalool, Pinene, Terpinolene

  1. uit biologische teelt
  2. Natuurlijk parfum / natuurlijke geuren van etherische oliën
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Duitsland, www.weleda.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Weleda Exo Youth Power Night Repair Elixir - Granaatappel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder