You & Oil Tooth Paste 5/1 Tangerine Mint, 90 g

Tandpasta met waardevolle tea tree en kokosolie

€ 6,38 € 7,09 -10%

(€ 70,89 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 90 g

Op voorraad vanaf 28. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op maandag, 02. november

Volumekorting beschikbaar!

  • vanaf 6 voor maar € 5,81 / st.-18%

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Fluoride-vrije formule
  • Op basis van essentiële oliën
  • Verfrist de adem
  • Unisex Unisex

Vaak samen gekocht met Niyok Mondspoeling Pepermunt, 500 ml

You & Oil Tooth Paste 5/1 Tangerine Mint, 90 g € 6,38 (€ 70,89 / kg)
Niyok Mondspoeling Pepermunt, 500 ml € 7,19 (€ 14,38 / L)
Totaalprijs: € 13,57
Beschrijving

De fluoridevrije 5/1 tandpasta van You & Oil is gemaakt op basis van essentiële oliën. De waardevolle oliën en extracten van kokosnoot, tea tree, mandarijn en ananas verfrissen de adem in slechts enkele seconden en tevens voor een aangenaam fris gevoel. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 7 jaar.

Art. nr.: XBO-SCT-BH02
Inhoud: 90 g
EAN: 4779059700112
Merk: You & Oil
Productsoorten: Mond- en tandverzorging
Eigenschappen: Fluoridevrij, Vrij van sulfaten, Unisex
Ingrediënten (INCI)

Calcium Carbonate, Aqua, Sorbit, Elaeis Guineensis (Palm) Butter, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Menthol, Sodium Chloride, Stevioside, Malaleuca Alternifolia (Teebaum) Oil, Citrus Nobilis (Mandarine Orange) Extract, Ananas Sativus Fruit Extrat, Maltodextrin, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Mineral Salts, Charcoal Powder, Xanthan Gum, Coco Caprylate/Caprate, Sodium Coco­ Sulfate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene[1], Linalool[1]

  1. natuurlijke componenten van de etherische olie
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor You & Oil Tooth Paste 5/1 Tangerine Mint