Antos Anti-Dandruff Lotion, 150 ml
Natuurlijk uitbalancerend effect
€ 8,09
(€ 53,93 / l, Incl. 21% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Verhelderend
- Rijk aan plantenextracten
Beschrijving
Deze shampoo verwijdert roos en voorkomt de vorming daarvan dankzij de verhelderende formule die rijk is aan extracten.
Toepassing:
- Breng een voldoende hoeveelheid lotion aan op een natte of droge hoofdhuid, verdeel de lotion gelijkmatig en masseer de hoofdhuid.
- Laat het 15 minuten inwerken.
- Volg met een shampoo.
Actieve ingrediënten:
- Klis, ginseng, propolis, rozemarijn en Oost-Indische kers extracten
- Cypress, lavendel & tijm etherische oliën
| Art. nr.: | ATS-S10 |
|---|---|
| Inhoud: | 150 ml |
| EAN: | 8051122770373 |
| Merk: | Antos |
| Productsoorten: | Haarstyling |
| Haartype: | Schilferig haar |
Ingrediënten (INCI)
Aqua, Arctium Lappa Extract[1], Panax Ginseng Extract[1], Propolis Extract[1], Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract[1], Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamat, Glyceryl Caprylate, Citricacid, Polyglyceryl-6-Oleate, Sodium Surfactin, Sodium Levulinate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Cupressus Sempervirens (Cypress) Oil, Lavandula Officinalis (Lavender) Oil,
- uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
| Fabrikant: | Emmedue Cosmetics srl, Via Mameli 5, 15033, Casale Monferrato (AL), Italië, emmeduecosmetics@pec.it |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
1 recensie in het Nederlands voor Antos Anti-Dandruff Lotion
26 recensies in andere talen
| 5 Sterren | | 24 | (54%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 10 | (22%) |
| 3 Sterren | | 3 | (6%) |
| 2 Sterren | | 4 | (9%) |
| 1 Sterren | | 3 | (6%) |
44 beoordelingen
1 recensie in het Nederlands
26 recensies in andere talen
-
Was deze recensie nuttig voor jou? (0) (0)
Beoordeeld met 1 van 5 Sterren.
doet niets
helaas, het heeft niets voor mij gedaan. het product is daarnaast vrij prijzig en een flesje gaat niet lang mee. het ruikt ook niet lekker, maar dat had ik niet erg gevonden als het zijn werk had gedaan.