Najel Aleppo-zeep-douchegel - Roos, 500 ml

Een rustige wellness-routine voor elke dag

€ 12,89

(€ 25,78 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypes
  • Zachte reiniging
  • Met zacht kamillewater

Vaak samen gekocht met Urtekram Rose Shampoo, 500 ml

Najel Aleppo-zeep-douchegel - Roos, 500 ml € 12,89 (€ 25,78 / L)
Urtekram Rose Shampoo, 500 ml € 11,33 (€ 22,66 / L)
Totaalprijs: € 24,22
Beschrijving

De Aleppo-zeep-douchegel - Roos combineert de eigenschappen van verzeepte olijfolie en laurierbesolie, die beide afkomstig zijn uit het traditionele recept van Aleppo-zeep. Verrijkt met rozenwater van de Damascusroos, dat bekendstaat om zijn bloemige geur, en kamillewater verandert deze douchegel de dagelijkse lichaamsverzorging in een pure wellnessroutine.

Voordelen:

  • voor alle huidtypes
  • voor de dagelijkse wellnessroutine
  • met Aleppo-zeep & rozenwater
  • reinigt mild & huidvriendelijk
  • verwennende eigenschappen
Art. nr.: NAJ-C-GEL07NJ/6
Inhoud: 500 ml
EAN: 3760061221307
Merk: Najel
Consistentie / Doseringsvorm: Vloeibaar
Productsoorten: Lichaamsreiniging
Huidtype: Elk huidtype
Geurnoten: Roos
Certificaten: ECOCERT - Cosmos Organic
PAO: 12 maanden
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Pompfles
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Potassium Olivate[2], Rosa Damascena Flower Water[1], Parfum, Glycerin[2], Potassium Laurelate[2], Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Potassium Hydroxide, Citric Acid, Citronellol, Geraniol, Linalool, Terpineol, Linalyl Acetate

  1. uit biologische teelt
  2. gemaakt van biologische ingrediënten
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Laboratoire Najjar, Technoparc Saone Vallée Est, 315 rue Georges Charpak, 01390, Civrieux, Frankrijk, www.najel.net/en

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Najel Aleppo-zeep-douchegel - Roos

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder