Propolia 4 Seasons Balm, 60 ml

Aromatische balsem voor de koude seizoenen

€ 16,69

(€ 278,17 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypes
  • Met propolis en 5 etherische oliën
  • Voor het inwrijven van borst en rug
  • Ideaal tijdens het verkoudheidsseizoen

Vaak samen gekocht met Propolia Gentle Shower Gel, 500 ml

Propolia 4 Seasons Balm, 60 ml € 16,69 (€ 278,17 / L)
Propolia Gentle Shower Gel, 500 ml € 17,39 (€ 34,78 / L)
Totaalprijs: € 34,08
Beschrijving

De 4 Seasons Balm brengt de geur van de Zuid-Franse garrigue naar het koude seizoen. De combinatie van propolis en zorgvuldig geselecteerde etherische oliën zorgt voor een aangename frisheid en maakt de balsem ideaal voor het inwrijven van borst en rug.

Toepassing: Indien nodig een kleine hoeveelheid op de borst, rug en hals inmasseren en diep ademhalen.

Art. nr.: RAD-BAUM4S
Inhoud: 60 ml
EAN: 3760001821475
Merk: Propolia
Consistentie / Doseringsvorm: Balsem
Productsoorten: Lichaamsverzorging
Huidtype: Elk huidtype
Eigenschappen: Unisex
Geurnoten: Kruidenachtig / Aromatisch
Certificaten: Cosmébio, ECOCERT
PAO: 12 maanden
Waarschuwing: Niet gebruiken/innemen bij een bekende allergie voor bijenproducten.
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Glas, Doos, Pot
Ingrediënten (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Lavandula Hybrida Grosso Herb Oil[1], Cera Alba (Beeswax), Linalool, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil[1], Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Propolis Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Alcohol, Juniperus Communis (Wacholder) Fruit Extract, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil, Aqua, Tocopherol (Vitamin E), Benzyl Alcohol, Benzylbenzoat, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Limonene

  1. Ingrediënten afkomstig uit de biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: APIMAB LABORATOIRES SAS., Avenue du lac , 34800 , Clermont l’Hérault , Frankrijk, www.propolia.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Propolia 4 Seasons Balm

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder