Propolia Relaxing Foot Gel, 75 ml

Verfrissende voetverzorging met de geur van mimosa en lavendel

€ 15,29

(€ 203,87 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Verkoelend en revitaliserend
  • Licht en niet-plakkerig
  • Met propolis, toverhazelaar en lavandin

Vaak samen gekocht met Propolia Repairing Foot Cream, 75 ml

Propolia Relaxing Foot Gel, 75 ml € 15,29 (€ 203,87 / L)
Propolia Repairing Foot Cream, 75 ml € 12,49 (€ 166,53 / L)
Totaalprijs: € 27,78
Beschrijving

Na een lange dag in schoenen verwent de Relaxing Foot Gel vermoeide, warme voeten op aangename wijze. De niet-plakkerige textuur verzorgt de huid en heeft verkoelende eigenschappen, terwijl de voeten worden omhuld door een aangenaam frisse geur van mimosa en lavendel.

Toepassing:

  • Schudden voor gebruik.
  • 1–2 keer per dag vanaf de tenen tot aan de enkels aanbrengen.
  • Bewaar de gel in de koelkast voor extra verkoeling.
Art. nr.: RAD-GELPIEBIO
Inhoud: 75 ml
EAN: 3760001821543
Merk: Propolia
Consistentie / Doseringsvorm: Gel
Productsoorten: Voetverzorging
Huidtype: Gevoelige huid
Geurnoten: Aromatisch
Certificaten: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - COSMOS ORGANIC
PAO: 12 maanden
Waarschuwing: Bij zwangerschap of borstvoeding moet voor gebruik een arts worden geraadpleegd., Niet gebruiken/innemen bij een bekende allergie voor bijenproducten.
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Type verpakking: Tube
Ingrediënten (INCI)

Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water[2], Aqua, Alcohol[1], Glycerin[1], Potato Starch Modified, Sodium Bicarbonate, Parfum, Propolis Extract[2], Cupressus Sempervirens (Cypress) Oil[2], Lavandula Hybrida Oil[2], Salvia Sclarea (Clary) Oil[2], Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[2], Mentha Piperita Oil[2], Rosmarinus Officinalis Leaf Oil[2], Arnica Montana Flower Extract[2], Xanthan Gum, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool

  1. Gemaakt van biologische ingrediënten
  2. Ingrediënten afkomstig uit de biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: APIMAB LABORATOIRES SAS., Avenue du lac , 34800 , Clermont l’Hérault , Frankrijk, www.propolia.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Propolia Relaxing Foot Gel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder